6206 B суцільнометалевий складаний ніж щоденного носіння. Ніж має абсолютно невибагливий дизайн, викликаний тим, що ця модель являє собою складаний керамбіт.
Керамбіт — один із різновидів ножів, батьківщиною якого є острів Суматра. Візуально такі ножі впізнаваються за серпоподібним вигином клинка, формою скидається на кіготь хижого звіра. Також неонімним атрибутом керамбіту є кільце, розташоване в завершенні ручки, у яке вставляється мізинець під час використання ножа.
Клинок ножа 6206 виготовлений із неіржавкої сталі 440C, що відповідає всім вимогам з антикорозійної стійкості та здатності утримання властивостей різальної крайки. Для зручності розкриття в клинку виготовлений овальний отвір.
Колодка ножа — 2 сталеві лайнери, з'єднані за допомогою гвинтів і дистанційних бонок. Колодка має низку круглих отворів, які є не тільки елементом дизайну, але й виконують роль полегшень колодки. Колодка досить ергономічна — є низка великих підпальцевих виїмок і дуже зручна поступитися під великий палець, розташований на «спіні» колодки. Кільце, розташоване в завершенні колодки, має діаметр 23 мм — сюди явно влізе мізинець і взимку в рукавичці. Для носіння на кишені є однопозиційна кліпса середньої жорсткості.
Як замок використаний фрейм лок. Фрейм — різновид лайнерка. Вирізняється тим, що замикаюча пластина під час роботи, природно підтискається рукою. Самовільне складання такого замка просто виключене.
Якщо вам набридав традиційний дизайн ножів, 6206 — чудове придбання. Крім свого нестандартного вигляду, ніж допоможе освоїти техніку роботи керамбітом, що відрізняється від роботи звичайним ножем. Крім того, керамбіт — чудова зброя самооборони, один різновид якого часто змушує ретиратися того, хто нападає.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 110 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 138 |
| Матеріал ручки | 420 Steel |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 185 мм |
| Поверхня леза | Paint |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Тип замка | Frame Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴






