Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388103901 |
| Артикул | 928328 |
| Блискавка | Права |
| Вага | 2685 г г |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Габарити упаковки | 47 x 38 x 38 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | +5°C |
| Наповнювач | Hollow fibre (100% полиэстер) |
| Розміри | 220 x 150 см |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Спальний мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴







