Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388103802 |
| Артикул | 928324 |
| Блискавка | Права |
| Вага | 1180 г г |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Габарити упаковки | 37 x 20 x 20 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | +5°C |
| Наповнювач | Hollow fibre (100% полиэстер) |
| Розміри | 210 х 75 см |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Спальний мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴








