Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388103673 |
| Артикул | 928321 |
| Блискавка | Ліва |
| Вага | 1950 г г |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Габарити упаковки | 26 x 26 x 47 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Green |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | -1°C |
| Наповнювач | Isofill (100% полиэстер) |
| Розміри | 235 x 105 см |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Спальний мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴











