До цього ножа підходить ЧОХОЛ-XL (КОРИЧН) —B НА КНОПКЕ або ЧОХОЛ-XL (ЧОРН)-B НА КНОПКЕ9102 TJ — це нова модель викидного ножа з боковим викидом клинка від компанії Grand Way. 91 сімейство викидних ножів містить 3 моделі з різними модифікаціями клинків і ручок.
Модель 9102 має досить цікавий клинок, що запам'ятовується, формою схожий на голову доісторичних птахів, що абсолютно не заважає йому бути зручним і функціональним. Підвищення біля основи клинка слугує чудовим упором для великого пальця. Різальна крайка утворена слабо вигнутими спусками від середини кліка. Сталь 440С, яка використовується на клинку — золота середина за поєднанням своїх споживчих і вартісних показників. Сталь достатня тверда, здатна досить довго зберігати гостроту різальної крайки, а отже, обходитися без заточування.
Колодка ножа складається з двох товстих сталевих лайнерів, з'єднаних між собою гвинтами. 4 дистанційні бонки та посилений сталевими больстерами осьовий вузол ножа створюють вкрай жорстку конструкцію. Як накладка використаний склотекстоліт G-10, що вирізняється особливою вологою й термостійкістю. Підпальцеві виїмки дуже зручні та не викликають помічень з ергономіки.
Замок традиційний для такого типу ножів, це Button lock або так званий кнопковий замок. Схема роботи такого замка дуже проста — пружний штифт у закритому та відкритому положенні ножа входить до спеціальних пази на клинку, у такий спосіб фіксуючи його в кінцевих положеннях. Для запобігання випадковому розкриттю передбачений дуже зручний запобіжник, розташований на «спіні» ножа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Викидний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 115 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 180 |
| Наявність кліпси | Немає |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Тип замка | Button Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴




