Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Форма | Тунель |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4001690101844 |
| Артикул | 928135 |
| Вага | 1 г |
| Габарити | 230 x 120 x 90 см |
| Габарити упаковки | 39 х 14 х 13 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Колір | Pesto/Red |
| Конструкція | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Двомісні |
| Призначення | Для піших та гірських походів |
| Підлога | Polyethylene (полиэтилен) |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Сумка на блискавці для транспортування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴









