Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Тунель |
| Вага | |
| Вага | 5.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4001690103077 |
| Артикул | 928134 |
| Габарити | 400 x 230 x 130 см |
| Габарити упаковки | 60 х 21 х 21 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø9,5 мм |
| Колір | Pesto/Red |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Чотиримісні |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 848 ₴











