Ніж 100113 належить до фронталок — незвичайних, з погляду класичних зразків, автоматичних ножів, з фронтальним викидом клинка.
Фронтальний механізм викиду, зробив вплив і на зовнішній вигляд ножа. Колодка (вона ж — корпус ножа), зроблений з алюмінієвого сплаву, і являє собою міцно збитий, компактний, прямокутний брусочок. Який, хоч і має незвичний вигляд, але лежить у руці добре. Міцності хвата та комфорту утримання також додатково сприяють насічки для пальців і шорсткі вставки на бічних поверхнях колодки.
Серед інших переваг не можна не зазначити і те, що керувати ножем можна не просто однією рукою, а буквально одним рухом пальця. Водночас ніж однаково зручний лівшам і правшам.
Клинок у 100113 — кинджального типу, виготовлений зі сталі 440 С — класичної марки, популярної як у виробників ножів, так і в ножів. Такий статус вона заслужено має завдяки своїй здатності до тривалого збереження заточування, неіржавкості та опору корозії.
Ще одна цікава деталь ножа — склобій у завершенні колодки. Він же відіграє роль гайки для кліпси. Ця гайка-склобой — може стати гарним помічником у різних екстремальних ситуаціях.
100113 — чудовий автоматичний ніж фронтального викиду, що вирізняється якісною механікою, ергономічністю і стильним зовнішнім виглядом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Викидний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 130 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 190 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish, Black Oxide |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Тип замка | автомат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 042 ₴






