Сюрикенні — різновид традиційно метальної зброї родом із Японії. Сьогодні, завдяки кінематографу, цей образ знайомий фактично кожному. З «зручності праці» ніндзя сюрикен давно перетворився на спортивний снаряд і засіб розваги.
Модель BF004-2 являє собою типовий хіра-сюрикен, мабуть, одну з найвідоміших і найпопулярніших у публіки форм цього метального снаряда. Крім частої демонстрації в кінобоївках популярність саме зірчастих сюриконів пояснюється тим, що така форма неабияк підвищує ймовірність успішного ураження мішені, хоч і дещо на шкоду проникній здатності.
BF004-2 важить 55 г і виготовлений із в'язкої неіржавкої сталі, схильної до утворення тріщин і відколів.
Сюрикен BF004-2 має винятково спортивно-розважальне призначення й не є холодною зброєю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 45 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Метальний |
| Тип паковання | тканинний чохол |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 51 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 110 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴



