Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Керамбіт |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 135 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 150 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Поверхня леза | Black Oxide |
| Ручна робота | Да |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴






