Нескладаний ніж 01145 належить до одного з найвідоміших різновидів ножів — керамбітів. Його незвичайну форму та специфічну конструкцію не сплутати ні з чим:
• Клинок увігнутої геометрії, що зовні схожий на щось середнє між серпом і кігтем. Виготовлений із неіржавкої сталі 440 С, яка довго тримає заточування.
• Ручка утворена зручними накладками з композиту G 10 приємного і на вигляд і на дотик.
• Ручка закінчується потужним кільцем із виступом, яке підвищує надійність захоплення. І за прямого, і за зворотного хвату в це кільце можна просмикнути палець, після чого виронити ніж або вибити його з рук стає важко.
Головна особливість керамбіту 01145 — поєднання витонченості та надійності. Заокругленість серпоподібній формі візуально зменшує пропорції цього ножа, він здається мініатюрним, хоча його загальна довжина водночас дорівнює 180 міліметрам, а клинка — 85.
Поєднання вигнутих ліній і заокругленості дають ефект витонченості, а в поєднанні з джинсово-блакитним кольором накладок — ефект ажурності та навіть якоїсь несережності. Однак, це всього лише обман сприйняття. Оскільки керамбіт 01145 є суцільнометалевим за конструкцією й має потужний клинок із товщиною в обуху 5,2 міліметра.
У керамбітті 01145 є все, що може прийти до душі прихильникам незвичайних і харизматичних клинків, а також шанувальникам гри CS:GO, так подібні клинки є в арсеналі цього шутера.
Керамбіт 01145 не належить до категорії холодної зброї, під час його купівлі та використання жодної дозвільної документації на потрібне.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Ширина леза | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Керамбіт |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 95 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 130 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴





