Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм Переваги складаного ножа Grand Way 10623 полягають у привабливому дизайні, доступній ціні, а також простоті та надійності конструкції. Складаний ніж добре підходить як для використання щодня в місті (EDC), так і для людей, які ведуть активний спосіб життя, його добре брати із собою в походи, на полювання як допоміжний ніж, на риболовлю, у відрядження.
Клинок ножа-фолдера 10623 зроблений із неіржавкої сталі марки 5Cr15MoV, що має оптимальне співвідношення корозійної стійкості, міцності, і, що важливо, недорого. За всіма своїми характеристиками він підходить для виконання різноманітних завдань, як за рисою міста, так і в міських умовах. Зробити бутербродів, розкрити коробку, відрізати мотузку або паракорд — все до снаги цьому фолдеру середніх розмірів.
Головна особливість — це те, що цей ніж є фліпером з асистом. Тобто, за допомогою виступу-фліпера та системи викидання клинка «acист», він миттєво приводиться в робоче положення. За складання й надійність фіксації в ножі відповідає надійний замок лайнер-лок
Інші плюси ножа — приємний оку, і водночас продуманий, дизайн, відсутність зайвих деталей, захисно-декоративне покриття stone wash, яке рятує клинок від подряпин та інших слідів використання.
На додаток до цього — зручна форма колодки з підпальцевою виїмкою та накладками з G10, двосторонній шпеник, притискна кліпса. Складной нож 10623 – зручний у використанні і є по-справжньому гарним варіантом для купівлі та носіння щодня.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН) -B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 108 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Маса, г | 125 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 188 мм |
| Поверхня леза | Black Stonewash |
| Ручна робота | Немає |
| Твердість сталі, HRC | 56-57 |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴







