Ніж нескладаний 168140
168140 Grand Way – це класичний надійний ніж мисливсько-похідного призначення з фіксованим клинком і міцним руків’ям типу фултанг з накладками з натурального дерева та сталевим больстером.Клинок ножа 168140 виготовлений з нержавіючої сталі 420, марки, яка відмінно підходить для використання в самих різних умовах. Ця сталь забезпечує клинку здатність легко заточуватись та гарно чинити опір корозії. Ніж 168140 Grand Way має зручне руків’я з накладками з натурального дерева та зручною формою, що забезпечує гарну ергономіку. Дерево, пройшло спеціальну обробку, не боїться вологи та шкідників. Великий плюс дерев’яного руківя полягає у тому, що воно приємне на дотик та не холодить руку в холодну пору року.Руків’я ножа 168140 Grand Way додатково укріплене болстером. Больстер має досить великий виступ, який грає роль гарди-обмежувача, що захищає пальці і не дає їм зісковзувати на лезо під час роботи.Для закріплення темляка в наверші руків’я передбачено спеціальний отвір. Ніж укомплектований піхвами з кордури для носіння на ремені в похідному положенні та зберіганні його решту часу.Нескладаний ніж 168140 Grand Way – гарний вибір для любителів походів, риболовлі та полювання.Він буде корисний і при організації лагеря, і при обробленні здобичі, і під час роботи на похідній кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 115 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Нескладаний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 100 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 120 |
| Матеріал ручки | Метал, Дерево |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴




