Складаний ніж WK 04001 — це вдале поєднання спокійного, класичного дизайну та сучасних рішень. Ергономіка колодки забезпечує надійність і зручність утримання. Утворена колодка ножа сталевими лайнерами та забезпечена гарними накладками з цінної породи дерева — палісандра. Дерев'яні накладки пройшли спеціальну обробку, що зробила їх стійкими до намокання та інших негативних чинників. Використання натуральних матеріалів зробило колодку приємною на дотик і теплою навіть у мороз. Темний палісандр чудово гармонує із дзеркальним поліруванням клинка.
Ніж обладнаний надійним клинком зі сталі 440 С, що чиститься серед оптимальних для ножів щоденного використання (EDC). 440 С характеризується зносостійкість, вона довго не тупиться, клинки з неї чудово ріжуть матеріали різної щільності. Модель обладнана лайнер-локом добре себе зарекомендував замком. Він надійний у своїй простоті та вкрай невибагливий в обслуговуванні.
Нож WK 04001 - стильний класичний ніж, з цікавим клинком із чудової сталі, стане вашим надійним підмогом на природі та в побуті, а також чудовим подарунком.
До ножа окремо можна придбати шкіряні чохли: Чохол-L (чорн) — B або Чохол-XL (коричневий) — B на кнопці/_/-/_90_._12.jpg
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 105 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 144 |
| Матеріал ручки | Палісандр |
| Наявність кліпси | Немає |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 185 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571 ₴





