Ніж складаний WK 06109
Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовим параметром цього ножа є товщина леза менш ніж 2,6 мм.
Складаному ножу 06109 характерна якість збирання, практичність і вдале поєднання матеріалів, використаних під час його виготовлення. Клинок цього ножа виготовлений зі сталі 5Cr15MoV, що вирізняється корозійною стійкістю і нескладністю заточування. Його легко підправити навіть у похідних умовах, використовуючи кишенькову стругачку або компактний брусочок. Для зручнішого використання, зверху клинка зроблена зручна насічка.
Ножовий замок лайнер-лок забезпечує 06109 легке розкриття і надійну фіксацію клинка в робочому положенні Колодка складаного ножа забезпечена накладками з композиту G10 чорного кольору з шорсткою на дотик текстурою й підпальцевою виїмкою, які збільшують комфортність і надійність утримання.
Щодо зовнішнього вигляду, то тут усе пов'язано з його призначенням — це міський ніж практично-будового дизайну. Різні його елементи — фальшшлезовні або оброблення всіх металевих поверхонь за допомогою stonewash, роблять цей фолдер не тільки практичним, але й гарним. Для зручності його носіння ніж забезпечений отвором для темляка.
Складаний ніж 06109 — вдалий варіант усіх, хто підшукує собі компактний і надійний ніж для щоденного використання (EDC).
До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- XL (КОРИЧН) -A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 115 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Маса, г | 134 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Поверхня леза | Black Stonewash |
| Твердість сталі, HRC | 56-57 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴





