Ніж нескладний 111142
Нескладаний ніж Grand Way 111142 – гарний приклад поєднання простих форм та конструкційних рішень. Клинок типу drop point та ергономічне руків’я з гумопластику та полімеру – простота та ефективність як вони є. Клинкам такого типу характерне зниження лінії обуху. Точка їхнього вістря опущена: при проколюванні, та будь-якому ударному русі, вона розташована на осі навантаження. Ця специфіка геометрії забезпечує легкість входження клинка у матеріал. З таким клинком у вас добре вийде і протикати щось, і різати. При цьому сам клинок 111142 не виглядає надто агресивно, але є дуже міцним. 420 сталь з якої зроблений клинок 111142 – гарний вибір для універсального ножа, який використовується в похідно-польових умовах. Серед позитивних якостей цього типу стали слід відзначити опір до корозії, а також пластичність, здатність не ламатись та не кришитись. Руків’я має зручний упор для пальців та підпальцеву виїмку, що робить утримання ножа зручним як в рукавичках, так і голими руками. Ніж 111142 продається в комплекті з поясними піхвами з кордури. Сфера застосування нескладного ножа 111142 – не обмежується лише одним лише походом і однією тільки риболовлею. Це взагалі досить зручний та універсальний ніж. Нержавіючий клінок, ергономічне руків’я з нековзних синтетичних матеріалів, робить ніж 111142 чудовим помічником для туристів, рибалок та мисливців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 125 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Нескладаний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 130 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 193 |
| Матеріал ручки | Пластик, Гума |
| Загальна довжина | 255 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504 ₴






