Балісонг 15-AB — це цікавий складаний ніж з оригінальним дизайном скелетного типу. Він вирізняється як простотою, так і оригінальністю рішень.
Дизайн тут підпорядкований функціональності — так, вигин колодки працює не тільки на красу зовнішнього вигляду, але й на ергономіку, ніж прекрасно лежить у руці, що забезпечує зручне й безпечне утримання. До того ж, напрямок цього вигину допомагає орієнтуватися в тому разі, коли ви дістаєте та розкладаєте ніж, не дивлячись.
Водночас 15-AB має легкість трансформації зі складеного вигляду в робочий, чому сприяє класичний осьовий вузол із латунними шайбами та пружний штифт, що замикає половинки колодки. Вам досить лише стиснути колодку, зробити зворотний рух, і клинок виявиться на волі.
Щодо клинка, то він виготовлений зі сталі 440С і належить до типу американський танто, який славиться своїми високими різальними властивостями та збільшеною контрольованістю різання.
Клинок та інші поверхні ножа, забезпечені захисно-декоративним ультрамариновим покриттям, що прикрашає його та доповнює корисні властивості неіржавкої сталі.
15-AB Grand Way — вдала модель ножа-метелика в сучасному виготовленні, модель, яка має однаково добрий вигляд і в міському EDC-комплекті, і може стати в пригоді вам на пікніку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 104 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Балисонг |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 126 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 130 |
| Наявність кліпси | Немає |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Поверхня леза | Anodized |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴





