Grand Way 170177 — модель викидного ножа з фронтальним викидом. Клинок цього ножа-автомата виготовлений із 440C — популярної неіржавкої сталі, що цінується за високі показники стійкості до корозії та зношування, а також здатністю до тривалого збереження властивостей різальної крайки.
Сам клинок — кинджального типу, завдяки поєднанню сатинування і чорного покриття має вигляд стрімко й агресивно.
Колодка ножа, вона ж основний корпус, виготовлена з алюмінієвого сплаву, має прямокутний переріз і особливих претензій щодо ергономіки не викликає. Дуже міцна та потужна ручка, едакий щільно збитий і чудово лежить у руці брусочок.
Після закінчення ручки є склобій, який слугує і кріпленням для знімної кліпси. Разом з ним, викидний ніж Grand Way 170177, навіть не в розкладеному вигляді, є ефективним засобом самооборони.
Також Grand Way 170177 вирізняється якість механіки — усі вузли працюють просто чудово. Клинок викидається і стає в робоче положення, буквально в частки секунд.
Механічним запобіжником проти випадкових викидів ніж не забезпечений, але таким є туга кнопка викидання й механізм, що зкидається клинок із пружини під час зустрічі з жорстким перешкодою.
Grand Way 170177 — якісний і надійний ніж-автомат із фронтальним викидом клинка, який буде зручний для виконання повсякденних (EDC) завдань, так і для специфічніших.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Викидний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 135 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 270 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Поверхня леза | Paint, Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Тип замка | автомат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 176 ₴








