Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pohl Force |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 154 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал піхви/чохла | Kydex |
| Матеріал ручки | GFK / GRP |
| Загальна довжина, мм | 285 мм |
| Твердість клинка, HRC | 59 |
| Товщина клинка, мм | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 771 ₴


