Торгова марка SanRenMu на ринку вже не перший рік. За час свого існування бренд встиг завоювати репутацію виробника якісних ножів за доступною ціною. Накопичений досвід і сучасні технологічні лінії забезпечують продукції SanRenMu стабільний світовий рівень якості, порівнянний із рівнем виробів відомих західних торгових марок.
Модель Sanrenmu SRM 9008 являє собою сучасний складаний ніж-фліпер із замком системи frame lock. Цікавою особливістю конструкції замка є наявність запобіжника, що не дає ножу відкритися або, навпаки, закритися під час роботи.
Варто зазначити й наявність у осьовому керамічних підшипників, що забезпечують хвитку легкість розкриття ножа.
Клинок виготовляється з неіржавкої сталі Sandvik 12C27, відомої не тільки своєю корозійною стійкістю, але й високою міцністю і добрими різальними властивостями.
Колодка зі сталі марки 420 так само дуже стійка до іржавіння й міцна, не боїться ударів і падінь.
Клинок, як і ручка, мають стильне чорне покриття типу stonewash.Благодаря фальшлезію він має чітко спрямоване вперед, кероване вістря.
Спуски клинка прямі від верхньої третини, з вкрай невеликими акуратними підводами.
Насічка на обуху велика та не ріже палець за великих зусиль.
З додаткових елементів варто згадати також низькопрофільну сталеву кліпсу та склобій.
Sanrenmu SRM 9008 має простий, але водночас сучасний привабливий дизайн. Він міцний і стійкий до впливів середовища.
Цей якісний і зручний складаний ніж чудово підходить для постійного щоденного носіння та використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAN |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 120 мм |
| Марка стали | 12C27 "Sandvik" |
| Маса, г | 170 |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 208 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Frame Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 474 ₴





