Чого зазвичай очікують від виробу, що претендує на місце в топовому сегменті? Стильного, неалюватого дизайну, виготовленого зі смаком і відповідністю обраної ролі. Бездоганної якості збирання. Преміумних матеріалів. Ефектної, безвідмовної роботи.
CH Outdoor своїми роботами демонструє, що китайські виробники вийшли на найсучасніший, високотехнологічний рівень виробництва. Так, ніж CH 3507 є представником вищого класу без жодних знижок і застережень.
Строгий «сталевий» дизайн ножа виготовлений у дусі дорогих аксесуарів. Цей ніж буде доречний в оточенні дорогих ділових костюмів і представницьких марок автомобілів. Не менш ефектно він матиме вигляд і в колекції. Мало того, він здатний стати її прикрасою.
Виготовлений CH 3507 з по-справжньому дорогих і високоякісних матеріалів. Колодка цілком виготовлена з титанового сплаву TC4, що застосовується в аерокосмічній галузі. Матеріал цей легкий, міцний, непідвпевнений корозії, що не боїться великих перепадів температур. З орбітальних висот прямо в найвище товариство, це якраз про нього.
Сталь клинка — марка M390.
Це порошкова сталь преміумного класу, що випускається європейським концерном Bohler Uddeholm. Вона спочатку створювалася для виготовлення медичного інструменту нового покоління, але знайшла своє застосування і в «верхньому» сегменті ножової індустрії. Це одна з найкращих ножових сталей на нашій планеті. У неї фактично немає вад. Вона стійка до корозії, винятково міцна, зносостійка, прекрасно чинить опір ударним навантаженням. Клинки з M390 ріжуть легко та довго.
Форма клинка вирізняється оригінальним гриндом. Він має тантоподібну форму, довжину 96 мм за товщини 4 мм. Спуски ножа прямі, майже від самого обуха. З огляду на марку сталі та мінімальне зведення, можна сказати, що ніж прекрасно пристосований до якісного агресивного різання.
Складання ножа вироблене на очікувано високому рівні. У всьому, що стосується слюсарних робіт і монтажу, немає жодної вади.
Осьовий механізм містить підшипники, його робота бездоганна. Титанова пружина надійного замка типу frame lock додатково посилена сталевим сухарем, що неабияк підвищує її довговічність.
Що й казати, ніж CH 3507 просто прекрасний. Своє місце в топовому сегменті він займає абсолютно виправдано. Водночас виробник встановив на нього ціну, що дає змогу неабияк знизити силу удару за вашим гаманцем, неминучого під час зіткнення з таким, достоту космічним об'єктом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CH KNIVES |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 97 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Довжина колодки | 119 мм |
| Марка стали | Böhler M390 Microclean® |
| Маса, г | 115 |
| Матеріал ручки | 6AL4V Titanium |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 216 мм |
| Поверхня леза | Bead Blasting |
| Твердість сталі, HRC | 59-61 |
| Тип замка | Frame Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 048 ₴






