CH 3509 — EDC — складаний складаний складаний складаний складаний ніж, просунутих конструкційними матеріалами, а також оригінальним і помітним зовнішнім виглядом.
Модель має стильний хай-тековий дизайн, його можна було б назвати молодіжним, або, наприклад, спортивним. Обриси ножа, титан і карбон у колодці, стильні вибірки-полегшення, анодовані поверхні плашок, виводять на порівняння із сучасними гірськими велосипедами або іншими спортивними снарядами. У загальному стилі витримані та розташовані біля навершя кліпса та темлячний отвір.
Підтримують цей спортивний образ і технічні характеристики ножа. СН3509 компактний, легкий (140 г), ергономічний. Висока якість сучасних матеріалів і чудове припасування всіх деталей роблять цей ніж не тільки зручним, але ще й міцним і надійним.
Так матеріал колодки — титановий сплав TI4 має малу витяжну вагу, зносостійкий і міцний, основною галузю його застосування є аерокосмічна, де він йде на виготовлення найвідповідальніших вузлів і деталей.
Сталь клинка D2 добре відома у всьому світі саме як ножова. Для неї характерна твердість, що забезпечує гостроту різальних крайок. А також міцність і зносостійкість, завдяки яким ця гострота довго підтримується навіть у разі активної експлуатації клинка.
Вміст хрому в сплаві надає D2 корозійної стійкості, нехай трохи меншої, ніж у неіржавких жінок, але однаково, що дає змогу, у разі належного догляду, неабияк подовжувати термін життя ножа з нього виготовленого.
Форма клинка — drop point, з помітно спрямованим вперед вістрям, яким досить зручно маніпулювати. Товщина обуху добрих 4 мм, що робить цей ніж придатним для силової роботи. Спуски прямі від верхньої чверті клинка. Підводи мініатюрні (менш ніж 1 мм) й акуратні. Зведення досить тонке. Іншими словами, перед нами ніж із потенціалом до чудового легкого різання. Округлість вигину різальної крайки в першій її третини натякає на те, що й шаткування цим ножем буде досить зручним.
Осьовий механізм, завдяки підшипникам, дає блискавичний фліп із характерним дзвінким клацанням. Розкриття ножа відбувається як за допомогою плавця, так і за допомогою стильного підпальцевого отвору. Замок — frame lock з титановою пружиною, посиленою сталевим сухарем.
Загалом ніж має «молодо-молодійний вигляд». Водночас він не є просто стильною іграшкою, а цілком серйозним, надійним і функціональним EDC ножем, виготовленим на рівні якості, гідному відомих брендів. Тільки ось за доступністю ціни він ці відомі бренди впевнено перевершує, що буде нелишне не тільки для молодіжні, але й для будь-якого нестарого прихильника ножової тематики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CH KNIVES |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 93 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Довжина колодки | 129 мм |
| Марка стали | D2 |
| Маса, г | 142 |
| Матеріал ручки | 6AL4V Titanium, Карбон |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 222 мм |
| Поверхня леза | Stonewash |
| Твердість сталі, HRC | 59-61 |
| Тип замка | Frame Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 894 ₴






