Характерні форми ножа Realsteel H6-S1 можуть нагадати про добре відомі ножі від зовсім інших, не китайських виробників. Тим цікавішим розглянути його технічні особливості і, звичайно ж, порівняти цифри на цінниках.
Так, на перший погляд H6-S1 — цілком типовий сучасний складаний EDC-ник, дуже схожий, наприклад, на роботи американських ножидел. Але насправді в цьому ножі вистачає своїх, досить оригінальних рішень, що дають змогу вільно говорити про його самобутність. Так, наприклад, колодка ножа складається з двох лайнерів — сталевого та композитного (з G10).
У цій версії ножа композитний лайнер має яскравий життєрадісний колір, позначений виробником, як fruit green. Ніж із такою яскравою ручкою буде важко втратити, і це його незаперечний плюс.
У сталевому лайнері вирізана товста пружина замка lock. Пружина фіксується повзунком-запобіжником, що неабияк підвищує надійність і безпеку цього ножа. Можна не боятися, що клинок у найневідповідніший момент «здумає» закритися й пошкодити руку власника.
Шпиньки, розташовані з двох боків клинка, дають змогу легко розкрити ніж однією рукою. Все одно, правою чи лівою. До речі, шпеники закріплені на гвинтах-торксах, а отже, за бажання їх можна зняти або замінити на інші.
Довжина клинка — 86 мм, товщина — 3 мм. Спуски прямі, і, на відміну від більшості інших моделей цієї лінійки, йдуть від обуха, що забезпечує ножу чудове різання. Кінчик клинка остер і міцний. Сталь 14C28N не тільки не боїться корозії, але й чудово зберігає гостроту різальної крайки.
На обуху ножа є зворотний скіс із чіпкою насічкою. Така конструкція клинка добре відома тим, що дає змогу надати великим пальцем великий тиск на обух, чим посилити різання.
З додаткових зручностей у H6-S1 є: сталева кліпса для кріплення ножа на кишені та отвір під темляк в оригінальній порожнистій бонці.
Продається ніж у красивій брендованій коробці, у комплекті із серветкою з мікрофібри та ілюстрованою інструкцією.
Що до ціни, то вона набагато нижча, ніж на брендові західні аналоги. Водночас якість матеріалів і складання в ножа гідні всіляких похвал. Поки H6-S1 ще є в продажу, ви можете легко переконатися в цьому самі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Колір | Зелений |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Довжина колодки | 110 мм |
| Марка стали | 14С28 "Sandvik" |
| Маса, г | 110 |
| Матеріал ручки | 420 Steel, G10 |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Поверхня леза | Stonewash |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Frame Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 747 ₴






