Цю модель ножа Real Steel Knives створила в співпраці з Poltergeist Works.
Precision є компактним кишеньковим (а за бажання, ще й шийним) складаним ножем із замком системи frame lock. Довжина ножа — 175 мм при клинку 73 мм і вазі 116г
Його оригінальної форми лезо створене зі сталі марки 14С28N Sandvik, добре відомої своєю опірністю іржавінню, міцністю та тривалим збереженням гостроти різальної крайки.
Форма клинка — Drop Point із фальшлезом, що формує майже списоподібне вістря. Спуски прямі, приблизно від середини клинка. Покриття — Stonewash.
Колодка зроблена з міцних і стійких матеріалів — неіржавкої сталі та композиту G10.
Композит G10 добре відомий своєю міцністю, стійкістю до вологи та хімічно активних речовин, впливу перепадів температур.
Пара гвинтів, що стягують лайнери колодки в єдине ціле, мають порожнисті осі, через які легко протягнути шнур, зробивши петлю або темляк. Шліци гвинтів прямі, великі, так що ніж можна зібрати-розібрати без використання спеціального інструменту.
Розкривається ніж легко однією рукою за допомогою шпеника.
На колодці є невелика сталева кліпса.
Real Steel Precision Frame Lock Folding Knife — витривалий і надійний малюк, міцно зібраний із високоякісних матеріалів. Якщо вам потрібно, щоб під рукою постійно був легкий і зручний різальний інструмент, який вас, у разі чого, не підведе — цей ніж, те, що вам потрібно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 73 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Довжина колодки | 102 мм |
| Марка стали | 14С28 "Sandvik" |
| Маса, г | 120 |
| Матеріал ручки | 420 Steel, G10 |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Поверхня леза | Stonewash |
| Твердість сталі, HRC | 58-60 |
| Тип замка | Frame Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 747 ₴






