Real Steel Bushcraft III Scandi — чудовий приклад ножа для бушкрафту. Він зручний, має чималий запас міцності та позбавлений різноманітних надмірностей.
Ця модель має сканди гринд. Такий тип клинка вкрай популярний серед шанувальників проведення часу на «дуже свіжому повітрі» через свою чудову роботу з деревом і простоту заточування.
Клинок ножа виготовлений зі сталі D2. Це міцний і надійний сорт сталі, який добре зберігає свою гостроту, не ламається під час навантажень, а також легко точиться. Єдина умова — за клинком із цієї сталі потрібно стежити. Він не любить тривалого перебування у воді, кислих або солоних середовищах, позаяк D2 не є повноцінно неіржавкою сталлю. У народі її часто називають «напівнержавійкою». Утім, якщо ніж привчає господаря до чистоти та дисципліни, це теж корисно. Слідкуйте за своїм екіпіруванням, і вона слугуватиме вам вірою й правдою. Високі якості сталі D2 з лишком покривають цей недолік, що зробило її однією з популярних ножових сталей у світі.
Довжина клинка Bushcraft III Scandi становить 218 мм, за товщини обуха 3,6 мм. Клинок явно створений для важкої роботи. Його кінчик також вирізняється формою, що передбачає неабияку міцність. Ребра обуха досить гострі, що робить їх зручними під час використання як крісла.
Колодка ножа — фултанг, тобто хвостовик клинка триває на всю довжину колодки, що також позитивно позначається на міцності та є типовим для якісних ножів для бушкрафту. Накладки виготовлені зі стійкого до вологи, зносу та перепадів температур полімеру G10. Колодка досить об'ємна та добре лежить у долоні, не намина її. Шорстка поверхня накладок забезпечує зчеплення зі шкірою долоні та пальців. У навершенні розміщений отвір під темляк.
Оскільки ніж усе-таки не складаний і водночас досить важкий (185 г), та й не найменший (загальна довжина 218 мм, довжина клинка 105 мм), у комплекті з ним йдуть ножни з кайдекса, у яких передбачені такі корисні дрібниці, як отвір для стока води та багатоваріантність кріплення на ремінь. Ніж сідає на своє місце з характерним клацанням і сидить там міцно. Він не випаде навіть якщо піхви перевернути та потрясти.
Real Steel має достатній досвід і можливості, щоб випускати продукцію на рівні відомих ножових брендів, водночас перевершуючи їх у доступності цін. Гарний ніж для бушкрафта ніколи не коштував дешеве, але ножі від Real Steel дійсно оптимальні за співвідношенням ціна-якість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 105 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Нескладаний |
| Тип паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Довжина колодки | 115 мм |
| Марка стали | D2 |
| Маса, г | 192 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 59-61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 239 ₴




