Zenith FFG є ножем для бушкрафту. Тобто для життя в диких природних умовах. Такі ножі зазвичай слугують для випорожнення функцій усього того інструмента, який важко або незручно тягнути із собою в ліс, гори або не берег річки. Тобто, він має слугувати і найпростішим щільнинким інструментом під час облаштування табору або розведення вогню, і працювати на кухні або обробляти рибу та дичину, і скривати консервні банки та паковання, замінювати ламік, кресало, виделку, гак для перенесення котла, грузило та навіть виступати в зовсім не несподіваних ролях, які так сходу та не придумаєш, поки не приспіває.
Тому ніж для бушкрафту має бути міцним, зручним, простим у застосуванні. Якіх або бойових або мисливських якостей від нього водночас не потрібно. Просто бажано, щоб він однаково добре працював для дерева, м'яса, кісток і водночас не ламався, не іржав (хоча це й не обов'язково), легко точився і довго зберіг гостроту.
Real Steel Bushcraft Zenith FFG є міцним і надійним багатофункціональним фіксом. Добре помітна його певна схожість зі складниками S3 Puukko від цього ж бренда. Руку дизайнера Ostap Hel важко не дізнатися, познайомившись хоча б з кількома ножами його роботи. Real Steel явно прагне виробити впізнаваний образ бренда. І нехай для похідного ножа краса не є головною якістю, тримати в руках такий ніж усе-таки приємно.
Цей фікс має загальну довжину 230 мм, з яких 110 мм припадає на клинок. Його товщина по обуху — 4,5 мм.
Сприятливо позначається на міцності та конструкції колодки, виготовленої у формфакторі фултанг. Спуски клинка прямі, від обуха, з невеликими підводами. Кінчик гострий, що має гарну понікальну здатність. І ріже та проколює ніж на дуже гідному рівні. Обух клинка красиво округлений, колодка має чіпку насічку під великий палець. Насічка цілком підійде і для використання як крісла.
Клинок виготовлений зі шведської неіржавкої сталі Sandvik 14C28N, міцної гострої, яка чудово точується і довго залишається гострою.
Колодка досить об'ємна, з товстими шорсткими накладками з G10. Попри простоту та уявну кутатість її конструкції, ніж зручно лежить у руці під час різних схоплень.
У навершенні колодки розміщений темлячний отвір.
Накладки колодки виготовлені з полімеру G10.
Також ніж комплектується піхвами з кайдексу з регульованою петлею, красивою брендованою коробкою, інструкцією та серветкою з мікрофібри.
Zenith FFG — сучасний ніж для бушкрафту, надійний, універсальний у застосуванні, а також, з огляду на якість матеріалів і вироблення, цілком доступний за ціною.
Для прихильників гринда в стилі сканді Real Steel пропонує і такий варіант цього ножа. Його ви легко знайдете в нашому магазині за запитом Real Steel Bushcraft Zenith Scandi.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Нескладаний |
| Тип паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Довжина колодки | 110 мм |
| Марка стали | 14С28 "Sandvik" |
| Маса, г | 180 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 58-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 276 ₴





