Сучасні китайські виробники якісних ножів почали за конкурентну боротьбу з відомими брендами серйозно. Відтоді як торгові марки з Піднібесної обзавілися сучасними виробничими лініями, що представляється ними, стабільно порівнялися як з, як мінімум, середнім світовим рівнем, а то стали підійматися й на сходинку підвищено.
Оскільки, у наш час тотальною конкуренцією всіх з усіма, дизайн і асортимент продукції відіграють не малу роль, у Китаю увійшла до норми співпраця з професійними технічними дизайнерами. Це допомогло їм розробити цілу низку досить оригінальних моделей.
Ось і Havran («ворон») є результатом такої співпраці між Real Steel і дизайнером Іваном Брагінцем (Ivan Braginets).
Трапляється, що на етапі проєктування основними ідеями були: «створити ніж максимально простої геометрії» і «використовувати більше прямих ліній». Автор навмисно видаляв із дизайну все зайве. Ніж, який вийшов в підсумку, має ту саму простоту, яку може досягти тільки справжній майстер унаслідок великої праці. Як витвір технічного дизайну Хавран просто чудовий.
Ніж вирізняється елегантним лаконізмом ліній і надійністю конструкції. Хижий дзьоб клинка та міцна, зручна під різні хвати колодка, вступають у дивовижну естетичну та функціональну синергію, результатом якої є прекрасно збалансований, оптимальний за своїми характеристиками EDC-ніж.
Розкривається ніж за допомогою плавника-фліпера або підпальцевого отвору на клинку — «очі ворона». Керамічні підшипники в осьовому механізмі забезпечують чудову механіку відкривання ножа.
Сталь клинка S35VN — зносостійка, міцна, стійко зберігає гостроту різальної крайки. Особливості складу легових присадок і технологія виробництва забезпечують цій сталі просто виняткові експлуатаційні характеристики. Щоправда, на жаль, виключають її застосування в дешевих ножах.
З колодкою все як у казці: «було у ворона два крила, одне титанове, а друге з карбону». У тому сенсі, що лайнери колодки виготовлені з різних матеріалів. Один — зі стильного чорного карбону, другий — титановий. У титановому лайнері прорізана пружина замка типу frame lock. Гоління титану пружини про сталь клинка успішно перешкоджає сталевій сухар.
Також замок забезпечений запобіжником, що запобігає складанню клинка під час роботи.
Ніж можна сміливо рекомендувати шанувальникам дійсно оригінальних EDC ножів високої якості. До того ж за топового рівня вироблення та преміумних матеріалів у конструкції ціна на Ворона в рази нижча, ніж на аналоги від західних брендів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 92 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Довжина колодки | 128 мм |
| Марка стали | Crucible CPM® S35VN™ |
| Маса, г | 122 |
| Матеріал ручки | TC4 Titanium alloy, Карбон |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 59-61 |
| Тип замка | Frame Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 627 ₴






