H7 Snow Leopard від Real Steel — ніж, зроблений із явною оглядкою на іменитих західних конкурентів. З одним важливим «але» — він помітно дешевший.
І водночас є ножем більш ніж гідної якості.
Так, сталь 14C28N, яка пішла на виготовлення його клинка, не є матеріалом преміумкласу. Але це все ще якісна та надійна неіржавка сталь, відома своєю міцністю, легкістю в заточуванні та цілком придатною тривалістю збереження гостроти різальної крайки. Якщо потрібен ніж, яким можна просто працювати, використовувати за призначенням, а не демонструвати за святами друзям і родичам, після чого в страху здувати посічені на лезо порошинки — H7 Snow Leopard, той самий варіант.
Цей ніж підійде людям практичним і непомітним снобізму, що розуміє, що позамежні показники стають причиною запорошених цін. І вся річ не в пікових показниках окремих характеристик, а в оптимальному їх співвідношенні. Так ось, співвідношення «ціна-якість-практичність» у цьому ножі фактично оптимальне.
Та й має H7 Snow Leopard цілком гідно та переконливо.
Технічно, H7 Snow Leopard (англ. - сніговий барс) чималий і добротний складаний ніж із замком Multex-Alpha lock.
Multex-Alpha lock — модифікація системи Backlock, забезпечена фіксатором, що дає змогу заблокувати коромисло замка, і перетворити складаний ніж на фіксований. Перемикач блокувального механізму виготовлений як акуратна невелика шпеник, що розміщений поблизу темлячного отвору з лівого боку колодки.
Довжина ножа 212 мм за довжини клинка 90 мм і загальної маси 173 г. Клинок форми drop point має високі прямі спуски. На обуху біля колодки нанесена чіпка насічка під великий палець. Пара великих шпеників полегшує розкриття ножа.
Колодка має достатню товщину та зручна під час різних схоплень. Матеріал накладок — G10 приємно шорсткий, не ковзає в руці. Цей полімерний матеріал добре відомий своєю міцністю, волого- та хімічною стійкістю.
На колодці також є сталевий кліпс і темлячний отвір.
Так, погоджуємося, H7 Snow Leopard — це погана іграшка для хвастуна з інтернету. Зате як саме ножа для справи він дуже зручний, практичний, надійний, придатний для виконання найширшого спектра завдань.
Вам вирішувати, що для вас важливіше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Довжина колодки | 120 мм |
| Марка стали | 14С28 "Sandvik" |
| Маса, г | 180 |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Поверхня леза | Stonewash |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Back Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 348 ₴





