Puukko — добре відомий тип фінських ножів. Власне, клинок S3 Puukko 9522, якраз, імітує цю популярну форму.
Попри свою назву, S3, все-таки не фінка, а цілком сучасний EDC-складник. Автор концепції та вигляду цього оригінального та красивого ножа — польський дизайнер Остп Хел, чиї роботи для Real Steel вже непогано відомі в певних колах.
Отже, Real Steel S3 Puukko 9522 — ультрасучасне перероблення образу традиційного фінського ножа, зроблена ганчіркою для китайського бренда. І продається в усьому світі.
Справжня дитина прогресу й глазурології.
З погляду ножової класифікації це — складаний ніж із замком типу frame lock і торцевим фліпером.
Клинок ножа виготовлений із мартенситної хромистої порошкової сталі преміумкласу Böhler M390, що застосовується під час виготовлення клинків ножів вищої категорії. Ця сталь чудово чинить опір корозії, прекрасно зберігає гостроту заточування, має найвищу міцність і стійкість до ударних навантажень. Ножі з клинками з M390 випускаються обмеженою серією, про що свідчить унікальний номер на обуху кожного з примірників.
Полегшені плашки колодки виготовлені з титанового сплаву TC4 і скріплені всього у двох точках — в осьовому механізмі клинка, і в торці, чималого розміру бонкою, придатної, до всього іншого, для кріплення темляка. Попри це, колодка являє собою дуже жорстку та міцну конструкцію. Ні люфтів ні перекосів не спостерігається.
Осьовий механізм працює як швейцарський годинник — безвідмовно. Цьому неабияк сприяють керамічні підшипники.
Дизайн у S3 Puukko вийшов навіть візуально легкий і лаконічний. Такий ніж не соромно витягти навіть із кишені ділового костюма, не кажучи вже про джинси або міський рюкзак. Обриси ножа, вкрай вдало доповнюються анодованим покриттям його поверхонь. Поєднання стриманих сіро-синіх тонів виготовлене з великим художнім смаком і надає дизайну ножа відчуття сучасної респектабельності.
Це ніж-аристократ, ніж-джентльмен. Але насправді джентльмен 21-го століття. Це не просто практичний і надійний інструмент, він може стати солідним і стильним елементом іміджу. Водночас, жодної переплати за дизайн не буде потрібно, цей виріб Real Steel просто стоїть своїх грошей, не більш ніж і не менший.
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Колір | Синій |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Довжина колодки | 129 мм |
| Марка стали | Böhler M390 Microclean® |
| Маса, г | 116 |
| Матеріал ручки | 6AL4V Titanium |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 217 мм |
| Поверхня леза | Bead Blasting |
| Твердість сталі, HRC | 59-61 |
| Тип замка | Frame Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴





