Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Вага | 1500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8014044955303 |
| Артикул | 925736 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Кокон |
| Габарити упаковки | 37 х 24 х 24 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Orange/Black |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Мінімальна температура комфорту | -10°C |
| Наповнювач | 960 g Microfiber Polyester |
| Розміри | 215 х 80 х 55 см |
| Сезонність | Зимові |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальний мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 542 ₴




