Мультитул 4044 — легка та компактна модель у сучасному дизайні. Накладки «під карбон» чудово поєднуються з неіржавкою сталлю й надають інструменту сучасного стильного вигляду. У складеному стані мультитул займає так мало місця, що може легко поміститися в кишені джинсів або куртки. А вже в сумці або бардачку вони й зовсім майже не займе місця. Якщо ви не маєте зайвої свободи об'ємів для перенесення речей, але мати під рукою інструмент здається вам корисною ідеєю — мульїтул 4044 чудове рішення для вас.
Поготів, що до його набору входять:
Пасатижі. Губки пасатижів звужені. Це етакі пасатижі-круглогубці, зручні для захоплення й маніпуляції дрібними предметами. Все ж цей мультитул не вирізняється масивністю, і така робота є його головним призначенням.
Ножовий клинок.
Відкривачка для консервних банок
Дві шліцьові викрутки (велика та мала).
Напилок.
Пила.
Відкривачка для пляшок.
Хрестова викрутка.
У комплекті з мультитулом йде поясний чохол зі щільної тканини із застібкою-кнопкою.
Grand Way 4044 буде вашим надійним помічником, який неабияк полегшить вам безліч дрібних (і не дуже) повсякденних робіт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Мультитул |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина леза | 40 мм |
| Довжина колодки | 70 мм |
| Кількість інструментів | 12 |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 93 |
| Матеріал ручки | алюміній, пластик |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 110 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Товщина леза | 1 мм |
| Ширина леза | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴






