Мультитул 3024 є компактною та легкою «кишеною» моделлю. Його колодки мають скелетну конструкцію (для полегшення та краси), а розташований у них набір інструментів становить:
Пасатижі. Губки пасатижею звужені, вони чудово підійдуть для маніпуляцій дрібними предметами. Для роботи з чимось масивним або туго закрученим краще все-таки взяти модель мультитула повелише.
Ніж.
Хрестова викрутка.
Відкривачка для консервних банок
Напилок.
Пила.
Шліцьова викрутка.
Відкривачка для пляшок.
Шліцьова викрутка + гайковий ключ.
Головне завдання цієї моделі — розширення ваших можливостей у повсякденному житті. Це не професійний інструмент для важких робіт, а просто вірний помічник, якого легко носити із собою «про всяк випадок». Якщо ви покладете на Grand Way 3024 саме цю роль, він виправдає ваші очікування, як то кажуть, «на всі гроші».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Мультитул |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина леза | 40 мм |
| Довжина колодки | 80 мм |
| Кількість інструментів | 11 |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 126 |
| Матеріал ручки | 420 Steel |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 120 мм |
| Поверхня леза | Paint |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Товщина леза | 1 мм |
| Ширина леза | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴








