
Ніж багатофункціонал 2017 (10 в 1) (Grand Way)
255 ₴
- В наявності
- Код: 2017 (10 в 1)
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональний ніж Grand Way 2017 може стати вірним другом туриста. Особливо юного початківця, тому що стоїть ця модель зовсім небагато, компактна, легка та вирізняється хоч і простим, але корисним набором інструментів.
До набору входять:
Ніж із клинком завдовжки 58 мм.
Ножиці.
Відкривачка для пляшок.
Відкривачка для консервних банок
Компас.
Червоний світлодіодний ліхтарик.
Штопор.
Шило.
Кільце для ключів
Дзеркальце-геліограф.
Сам ніж зроблений із неіржавкої сталі зеленого пластику, абсолютно не боїться корозії й водночас не займе багато місця в кишені рюкзака або штанів. Grand Way 2017 може й не замінить професійний компас або дворучну пилку, але за комплексом своїх можливостей є дуже практичним інструментом, який не раз слугуватиме вам добрякою експлуатацією.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 65 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Багатофункціональний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 95 мм |
| Кількість інструментів | 10 |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 95 |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Тип замка | Sleepjoint |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴


