Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5034358040895 |
| Артикул | 925476 |
| Вага (кг) | 0,94 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити упаковки | 40 х 40 х 4,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Aluminium |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Розміри | 40 х 40 х 22 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴





