Конструкція кемпінгового стола Vango Granite Duo 120 дає змогу розміститися за ним компанії із шести осіб. Стіл може бути трансформований з обіднього в нижчий — кавовий столик, завдяки змінній висоті ніжок. Стільниця зроблена з легкого та гігієнічного матеріалу з зовнішнім оздобленням під граніт. Алюмінієвий каркас складається удвоє й може транспортуватися за ручку у формі кейса. Vango Granite Duo 120 створить бажаний рівень комфорту, хоч де ви будете, чи то в кемпінгу, на риболовлі, на дачі, чи то просто відпочиваєте на природі.

Технічні характеристики:
- Тип: складаний.
- Вид: стіл.
- Максимальне навантаження: 30 кг.
- Матеріал каркаса: алюмінієва рама.
- Матеріал стільниці: ДВП ламіноване пластиком для створення гігієнічної та зручної в чищенні поверхні. Не намокає від води.
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, риболовлі, будинку та дачі.
Особливості:
- Легкий і водночас міцний алюмінієвий каркас витримує навантаження до 30 кг
- Змінна висота стола (40/71 см)
- Регулювання ніжок для стабільності на нерівній поверхні
- Знімні ніжки стола зручно кріпляться під стільницею
- Поверхня стільниці зроблена під текстуру граніту, легка, гігієнічна та зручна в очищенні
- Ручка для транспортування
- Компактно складається й не вимагає чохла для транспортування

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5023518827919 |
| Артикул | 925345 |
| Вага (кг) | 5,82 кг |
| Вага в пакованні, кг | 6 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити упаковки | 61 х 7 х 81 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Excalibur |
| Комплектація | Стіл |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал конструкції | ДСП ламіноване пластиком для створення гігієнічної та зручної в чищенні поверхні. Не намокає від води |
| Розміри | 120 х 80 х 71 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 899 ₴










