Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 2.6 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4001690101646 |
| Артикул | 925383 |
| Вага в упаковці | 2,9 кг |
| Внутрішній намет | Немає |
| Габарити | 210 x 240 x 130 см |
| Габарити упаковки | 55 х 12 х 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | 190Т Polyester PU, 1500 мм вод. ст. |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Колір | Blue/Grey |
| Комплектація | Намет, сумка на блискавці для перенесення, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція |
| Конструкція | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Чотиримісні |
| Підлога | Polyethylene (поліетилен) |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Сумка-чохол для транспортування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴







