Ніж викидний 3051
Grand Way 3051 — автоматичний складаний ніж із боковим викидом клинка.
Що таке автоматичний ніж із боковим викидом?
Як зрозуміло з назви, в автоматичному ножі передбачений механізм, який сам викидає клинок у робоче положення після натискання кнопки або важеля. Механізм Grand Way 3051 — важільного типу (lever lock). Тобто замість кнопки ми можемо бачити "флажок" — важіль. Цей, один із найстаріших варіантів механізму, гарний тим, що фактично унеможливлює мимовільне спрацьовування ножа в кишені.
Крім варіантів пристрою замків і механізмів, вирізняються ножі та способом викиду клинка. У Grand Way 3051 клинок викидається з бічної частини колодки, тому такий спосіб і називається — "бічний викид".
Чому вам варто купити саме автоматичний ніж Grand Way 3051.
Grand Way 3051 вирізняється класичним європейським дизайном. Автоматичні ножі такого типу вирізняють такі переваги:
Компактність.
Швидкість і ефектність спрацьовування.
Відносна простота конструкції.
Клинок ножа кинджало- або списоподібний (spear point), що зближує його з популярними у свій час європейськими автоматичними стилетами та забезпечує йому чудову здатність чітко, спрямовано й ефективно колоти й прокочувати.
Сталь клинка — неіржавка марки 420 чудово чинить опір корозії й без проблем заточується до цілком пристойної гостроти.
Цей ніж простий, надійний і серйозно виглядає (неударний дизайн — біда багатьох "викидників", але про цей ніж такого точно не скажеш).
У комплекті з ножем йде міцний поясний чохол зі стійкої до вологи та пошкоджень нейлонової тканини.
Grand Way пропонує вам модель 3051 — ще один автоматичний стилет класичного дизайну за доступною ціною в нашому магазині. Хочете агресивну і водночас солідну викидушку? Купуйте Grand Way 3051, тому що це вона і є! До цього ножа ви можете придбати додатково шкіряний чохол зі шкіри вищого ґатунку від українського виробника ЧЕХОЛ-L (КОРИЧ)-B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Викидний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 121 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 180 |
| Наявність кліпси | Немає |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Тип замка | Button Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 806 ₴





