Ніж для важких робіт Патріот.
Патріот — зроблено в Україні!
Патріот — цілком і повністю виготовлений в Україні. Це ще один ніж із серії ножів НДТР (Ніж Для Важких Работ). Під час виготовлення цих ножів використані вітчизняні матеріали, що добре зарекомендували себе, та перевірені технічні рішення.
Клинок
Клинок завдовжки 120 мм і 3,7 мм в обуху виготовлений із перевіреної часом та експлуатацією вітчизняної неіржавкої сталі 65X13. Клинок ножа створений для серйозної роботи та чималих навантажень.
Форма клинка – Drop Point. Спосіб оброблення поверхні — Mirror Polish (дзеркальне полірування).
Різальна крайка закінчується невеликою п'ятою, яка допоможе акуратно заточити клинок, не пошкодивши колодку.
Чим добра сталь 65X13?
65X13 — широко поширена та добре відома неіржавка сталь. До її переваг належать:
твердість (56-59 HRC);
добра опірність ударним і згинальним навантаженням;
нескладне заточування;
корозійна стійкість;
невибагливість;
доступна ціна.
Колодка
Колодка ножа виготовлена з дерева та збірної шкіри. Він зручний, добре заповнює долоню. Не ковзає й не намагається провернутися в руці під час роботи. У навершенні є темлячний отвір.
У чому полягає головні переваги ножа Патріот?
У цьому ножі застосовані перевірені часом матеріали та технічні рішення. Патриот — справжній представник нашої ножової класики. Як і багато інших вітчизняних конструкцій, Патріот міцний, надійний і простий в експлуатації.
Якщо вам потрібен серйозний похідний ніж, а не модна міська іграшка — купити фіксований ніж Патріот, буде правильною ідеєю. Та й подарунок із нього вийде просто чудовий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Нескладаний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 130 мм |
| Марка стали | 65X13 |
| Маса, г | 140 |
| Матеріал ручки | Дерево, Шкіра |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Ручна робота | Да |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 693 ₴




