SE SERIESTM GREEN SINGLE RIFLE/SHOTGUN CASE Пластиковий кейс має великий вигляд і забезпечує надійний захист для вашої рушниці/карабіна.
Надійні замки, вушка для додаткових замків, спеціальний поролон усередині забезпечить збереження вмісту під час зберігання та транспортування.
Внешние разм.133.2 х 28.6 х 8.4
Внутрішній раз.131.7 х 25.4 х 6.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plano |
| Країна виробник | США |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішні розміри | 1317 мм x 254 мм x 64 мм |
| Габарити | 1332 мм x 286 мм x 84 мм |
| Довжина, см | 133,2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 992 ₴






