SE SERIESTM PISTOL/ACCESSORY CASE Кейс Plano SE Series ідеальний вибір для зберігання пістолета.
Міцний корпус, спеціальний поролон усередині забезпечує збереження вмісту під час зберігання та транспортування, провушини для додаткових замків.
Все це забезпечує високий рівень безпеки.
Зовнішні рази. 34.3 х 25.7 х 7.6
Усередину. раз. 33 х 24.1 х 6.3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plano |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішні розміри | 330 мм x 241 мм x 63 мм |
| Висота | 25,7 см мм |
| Габарити | 334 мм x257 мм x 76 мм |
| Довжина, см | 34,3 см |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 7,6 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012 ₴






