Нож складной CH 3516-G10-black.
Для CH Knives типово випускати свої ножі в декількох варіантах, що відрізняються елементами дизайну, матеріалами та, як наслідок, ціною. Прагнення догодити різним покупцям, незалежно від товщини їхнього гаманця й навіть смаку вкрай позитивно характеризує цей бренд.
Ось і CH 3516-G10-black по суті є бюджетним варіантом "топового" CH 3516-CP. Але "бюджетний" у цьому разі не означає "поганий". І нехай CH 3516-CP — просто чудовий ніж, але й про CH 3516-G10-black можна сказати дуже багато доброго.
Отже, CH 3516-G10 — ще одна EDC модель від CH Knives. Висока якість матеріалів і типова для CH Knives бездоганна якість збирання гарантує, що якщо ви вирішите купити саме цей складаний ніж, він безвідмовно слугуватиме вам вірою і правдою роками, а то й десятиліттями.
За своєю конструкцією це — складаний ніж — фліпер із замком типу liner lock і підшипниками в осьовому механізмі. Фліпує ніж легко та хвисько, за належного догляду проблем із розкриттям ножа однією рукою у вас не буде.
Клинок виготовлений зі сталі D2, яка стала вже певним стандартом для сучасного якісного ножа. Вкидається в очі форма клинка — clip point. Завдяки їй ніж має ту ж безкомпромісну привабливість і харизму, за які люблять, наприклад, фінки. Що й казати, вигляд у CH 3516-G10 серйозний і солідний.
Товщина клинка в обуху — солідні 4 мм. Спуски прямі. Зведений ніж тонко, "під різак".
Колодка ножа виготовлена з пари полегшених сталевих лайнерів, акуратно та красиво втоплених у накладках з G10. Таке конструктивне рішення не тільки прикрашає ніж, але й зменшує його вагу. Є досить великий бекспейсер із того ж G10. У бекспейсері зроблений акуратний темлячний отвір.
Кліпса сталева, досить низького профілю.
Загалом, складаний ніж CH 3516-G10 можна рекомендувати тим, хто хоче собі повсякденний міський ніж солідніший та більш пористий. Ось із цими параметрами в цього складаного ножа все гаразд. Утім, як і з якістю. Можете сміливо купувати його, якщо сподобався. Не підведе.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CH KNIVES |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Довжина колодки | 120 мм |
| Марка стали | D2 |
| Маса, г | 126 |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 59-61 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 638 ₴





