Лопатка Grand Way 0005 є сучасною багатофункціональною компактною розбірною модульною конструкцією і є справжнім мультитулом.Цей компактний багатофункціональний інструмент для автотуризму, полювання, кемпінгу, дачного відпочинку, риболовлі включає в себе наступні інструменти:
ЛОПАТА
ПИЛА
МОТИКА
ВІДКРИВАЧКА ДЛЯ ПЛЯШОК
Лопатка виготовлена з нержавіючої сталі марки 420. Ця сталь добре чинить опір корозії, та не схильна до утворення тріщин та сколів завдяки своїй пластичності. Корозійну стійкість лопатки підвищено завдяки фарбовому покриттю зеленого кольору.
У розібраному стані лопатка Grand Way 0005 займе зовсім небагато місця. Вона легко поміститься у багажнику автомобіля або у ящику для інструментів. При необхідності на штик лопатки можна надіти чохол із щільної тканини на кшталт кордури, що продається разом з нею.
Увага! Дана модель лопати виготовлена з нержавіючої сталі і тому призначена для нескладних робіт на кшталт роботи по саду або підготування туристичного табору. Застосування лопат цього типу в екстремальних умовах бойових дій не рекомендовано.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Колір | Зелений |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 130 мм |
| Товщина леза | 1 мм |
| Ширина леза | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Спецпозначення |
| Тип паковання | картонна упаковка |
| Довжина колодки | 277 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 502 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 407 мм |
| Поверхня леза | Paint |
| Ручна робота | Немає |
| Твердість сталі, HRC | 40-45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504 ₴






