
Ніж для тонкої нарізки 480 WD — WORMWOOD (Grossman)
706 ₴
- В наявності
- Код: 480 WD - WORMWOOD
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GROSSMAN пропонує вам якісні кухонні ножі із серії Wormwood
Кухонні ножі серії Wormwood виконані у стилі справжньої європейської класики. Якщо вашу душу гріють речі, зроблені в стилі старих добрих часів, то ці ножі вам сподобаються.Вкраплення сучасних рішень у цих ножах зроблено акуратно і лише там, де це дійсно необхідно. Дерев'яні рукояті просочені спеціальними смолами, що запобігають їх псуванню від впливу вологи і підвищують їхню довговічність. Ну і ергономіка їх зроблена відповідно до сучасних уявлень. Все ж, кухонні ножі повинні приносити задоволення від їх застосування, а не втомлювати руки свого власника незручними незграбними рукоятками.В усьому іншому кухонні ножі серії Wormwood – справжня кухонна класика, міцна, надійна, ефективна!
Для чого потрібний ніж для нарізання м'яса?
Клинок ножа для нарізання – довгий, вузький і гострий. Він дозволяє одним рухом зробити точний, контрольований розріз. Якщо вам потрібно акуратно, рівними шматками нарізати шинку або швидко та красиво розділити м'ясо на порції чи приготувати закуски, вам потрібен саме такий ніж для нарізання.Доречі, добре їм нарізати кавуни, дині та інші великі плоди. Тож придбати кухонний ніж для нарізання можна ще й з такою метою.
Нержавіюча сталь 1.4116
Німецька нержавіюча сталь 1.4116 розроблена та виробляється німецьким концерном ThyssenKrupp AG. Вона відрізняється дуже вдалим співвідношенням ціни та якості (у істинно європейському розумінні цих слів). Ножі, зроблені зі 1.4116, виходять міцними, надійними, довго залишаються гострими і не іржавіють. В Європі цю сталь досить широко використовують для виготовлення кухонних ножів, столових приладів та медичного інструменту. Тепер кухонні ножі з європейської нержавіючої сталі можна замовити та купити прямо в Україні. GROSSMAN з радістю пропонує вам цю можливість!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grossman |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Для тонкої нарізки |
| Тип паковання | Пластиковий кейс |
| Довжина леза | 200 мм |
| Довжина колодки | 120 мм |
| Марка стали | 1.4116 |
| Маса, г | 143 |
| Загальна довжина | 320 мм |
| Твердість сталі, HRC | 55-57 |
| Товщина леза | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 706 ₴










