
Ніж сантоку 369 VN — VERBENA (Grossman)
638 ₴
- В наявності
- Код: 369 VN - VERBENA
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GROSSMAN пропонує вам якісні кухонні ножі із серії Verbena
Кухонні ножі серії Verbena – справжній сплав швидкого сучасного дизайну та високої ефективності.Рукояті ножів винятково зручні та міцні. Кожна з них дуже комфортно лежить у руці і не втомлює її, навіть якщо ваш робочий день на кухні видався особливо довгим. Ножі зібрані надійно та якісно, з використанням перевірених, практичних матеріалів. Саме тому кухонні ножі серії Verbena прості у догляді, зручні у роботі, надійні та довговічні.
Що таке ніж сантоку і для чого він потрібний?
Сантоку – японський аналог шеф-ножа. Він легший, коротший і трохи простіший у використанні. Сантоку гарний для:
подрібнення зелені;
нарізання овочів та фруктів;
нарізання сиру;
особливо ефективний цей ніж у роботі з морепродуктами.
Цікавою особливістю ножа сантоку є добре помітні повітряні кишені на бічних поверхнях клинка. Ці поглиблення запобігають прилипання матеріалу, що нарізається, до леза. Опір матеріалу знижується у рази. Працювати стає значно простіше. Результати нарізки виглядають акуратнішими і красивішими. Ніж сантоку – справжній сплав японської традиції та японської винахідливості. На сучасній кухні такий ніж має бути обов'язково!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grossman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Сантоку |
| Тип паковання | Пластиковий кейс |
| Довжина леза | 180 мм |
| Довжина колодки | 125 мм |
| Марка стали | 1.4116 |
| Маса, г | 200 |
| Матеріал ручки | гумопластик |
| Загальна довжина | 305 мм |
| Твердість сталі, HRC | 55-57 |
| Товщина леза | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638 ₴










