Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 115 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 135 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Поверхня леза | Black Oxide |
| Твердість сталі, HRC | 55-56 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴





