Ніж складаний WK 06189
Grand Way WK 06189 – недорогий складаний ніж для щоденного використанняУ якості переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із міцної та невибагливої нержавіючої сталі 5Cr15MoV;
компактні габарити у складеному стані;
повністю функціональний клинок довжиною 82 мм;
надійний замок типу Liner Lock;
вдалий дизайн;
доступна ціна.
Складаний ніж WK 06189 відрізняється пустельно-тактичним дизайном, досить популярним серед любителів мілітарі тематики.Рукоять кольору coyote (однотонний колір коричневого відтінку, що нагадує забарвлення лугового вовка – койота, який буквально зливається з місцевістю, що вигоріла під палючим південним сонцем) і клинок типу американський танто виглядають дійсно «тактикульно», добавляючи цьому ножу кілька додаткових балів у категорії «за стиль та зовнішній вигляд».Клинок досить цікаво оформлений цілим поєднанням покриттів типу Black Stonewash та Satin Finish, що надає йому додаткової виразності та характеру. Та й вкриватись подряпинами такий клинок буде набагато менше, чим звичайний.Просто погляньте на фото, за досить скромну суму ви можете стати власником сучасного складаного ножа в грамотному мілітарі дизайні. Одне це є достатньою рекомендацєю, щоби зупинити на ньому свій вибір.
Якщо вам потрібен простий робочий ніж для вирішення повсякденних завдань, придбайте Grand Way WK 06189 i просто користуйтеся ним, колі знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) — В НА КНОПКІ — 2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WK |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 82 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | картонна упаковка |
| Довжина колодки | 116 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Маса, г | 138 |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 189 мм |
| Поверхня леза | Black Stonewash, Satin Finish |
| Ручна робота | Немає |
| Твердість сталі, HRC | 56-57 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴



