Ніж нескладаний Grand Way 2787 UBQ
Ніж 2791 U Q – це нескладнаний ніж у тактичному стилі. Його клинок виготовлений із нержавіючої сталі марки 440С. Лезо з цієї сталі довго залишається гострим, а також добре чинить опір корозії. Якісну сталь додатково доповнює покриття «Black Stonewash», яке надає лезу противідблискових властивостей та приховує подряпини та інші сліди використання.Клинок ножа має профіль американський танто, чому ніж в цілому сильно нагадує ножі від Ліна Томпсона. Більше дізнатись про ножі типу американський танто можна із статті у нашому блозі. Руків'я ножа виготовлене із зносостійкого еластомеру, який не боїться вологи та є доволі зносостійким матеріалом.Сама форма руків'я зручна для різних варіантів хвату та не дасть ножу вислизнути з долоні, навіть коли ви будете прикладати значні зусилля під час роботи ножем.Загалом ніж 2787 UBQ – це надійний ніж у тактичному стилі, який підійде самого серйозного використання. Якщо ви бажаете купити подібний ніж з більш традиційним лезом, рекомендуємо вам ножі 2828 UB та 24099 які не менш заслуговують вашої уваги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 153 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Нескладаний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 120 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 211 |
| Загальна довжина | 275 мм |
| Поверхня леза | Black Stonewash |
| Ручна робота | Немає |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773 ₴







