
Сокира 2955 PY (6 в 1) (Grand Way)
1 075 ₴
- В наявності
- Код: 2955 PY (топор) (6 в 1)
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сокира 2955 PY (6 в 1)
Насправді 2955 PY (6 в 1) не просто сокира, а справжній багатофункціональний тактичний інструмент!
До його складу входять:
власне сокира,
стропоріз,
кресало,
свисток,
відмінний великий ніж (знаходиться в руків’ї сокири),
ударний елемент – молоток (якщо не знайшли, він весь час перебуває на обусі сокири),
(!) темляк (хоч і не інструмент, але, насправді, дуже важливий елемент конструкції).
Сокира виготовлена з якісної нержавіючої сталі 3Cr13MoV і несе на собі додаткове захисне покриття чорного кольору, яке додатково оберігає його від дрібних подряпин та корозії.Та й взагалі, яка тактична сокира без противідблискового покриття?!Сокира 2955 PY (6 в 1) являє собою набір інструментів, з яким без проблем можна виживати навіть на безлюдному острові!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Спецпозначення |
| Тип паковання | картонна упаковка |
| Довжина колодки | 310 мм |
| Марка стали | 3Cr13MoV(Аналог 420 steel) |
| Маса, г | 705 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 355 мм |
| Поверхня леза | Paint |
| Ручна робота | Немає |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Ширина леза | 144 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 075 ₴




