Grand Way WK 06175 – недорогий складаний EDC ніж
У якості переваг даної моделі можна перерахувати:
клинок із міцної та невибагливої нержавіючої сталі 5Cr15MoV;
невелика вага – 117 г;
компактні габарити у складеному стані (довжина – приблизно 99 мм);
повністю функціональний клинок довжиною 71 мм;
надійний замок Frame Lock;
зручна кліпса для посадки на кишеню;
сучасний дизайн;
стійке красиве покриття Ti-Ni (Titanium Nitride);
доступна ціна.
Якщо вам потрібен компактний та легкий складаний ніж для вирішення повсякденних задач, купіть Grand Way WK 06175 та просто використовуйте його, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН) -B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 71 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | картонна упаковка |
| Довжина колодки | 99 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Маса, г | 117 |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Поверхня леза | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Ручна робота | Немає |
| Твердість сталі, HRC | 54-56 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴








