
Ніж складаний SG 187 Black (Grand Way)
1 445 ₴
- В наявності
- Код: SG 187 Black
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Grand Way SG 187 Black - складаний EDC ніж із сталі D2
SG 187 Black - не самий звичайний складаний ніж. Він дуже нагадує один з дизайнів, зроблених за проектом Пітера Кері. Ніж виглядає дуже сміливо та безкомпромісно. Якби Grand Way давав своїм ножам не номери, а звучні назви, то “сто вісімдесят сьомому” добре підійшло б щось на кшталт Rubicon. Ніж дійсно серйозний. Клинок, зроблений зі сталі D2 має товщину у 3,6 мм. Вага ножа - 207 г (той, хто оцінює надійність конструкції за її вагою, оцінить цей факт).Але, не дивлячись на свою масивність, ніж виглядає дуже гармонійно. Темний карбон плашок дуже підходить до помаранчевих вставок осьового гвинта та бекспейсера, а оригінальні форми руків’я та клинка лише підсилюють приємні враження.Якість монтажу та робота механіки - високі. Підшипники в осоьовому вузлі забезпечують легке розкриття ножа одною рукою. Для цього можна використовувати як характерний отвір на клинку, так і плавець - фліпер.Ножі, подібні SG 187 Black, одразу кидаються у вічі, запоминаються, та визивають цілком зрозуміле бажання придбати та спробувати їх у ділі. І це цілком зрозуміле бажання. Пропонуємо вам реалізувати його саме у магазині Grand Way!
Чому сталь D2 – одна з найпопулярніших у ножовій промисловості?
Інструментальна сталь D2 була створена в США. Вона створювалася для використання при виготовленні відповідних вузлів та деталей, що працюють із значними навантаженнями. Наприклад, D2 широко застосовується у виробництві підшипників. Одна з важливих переваг цієї сталі – чудове співвідношення твердості та пластичності. Клинки з D2 можно заточити до значних показників гостроти, вони чудово ріжуть і довго не затуплюються. При цьому, сталь D2 хоч і тверда, але не крихка. Вона здатна витримувати механічні нарузки без утворення тріщин та сколів.
Чим D2 перевершує інші популярні ножові сталі?
При порівнянні сталі D2 з популярними ножовими нержавійками типу 420,440А,440С, 5Cr15MoV, 8Cr13MoV можна відзначити, що вона помітно перевершує їх вмістом вуглецю, а значить – твердістю та тривалістю збереження гостроти, дещо поступаючись їм у корозійній стійкості.При грамотному з ним обходженні, клинок з D2 в більшості випадків різатиме краще і довше, ніж клинок з будь-якої з вищезгаданих сталей. Але вимагатиме до себе трохи більшої уваги щодо захисту від вологи та вогкості.Через достатньо високого вмісту вуглецю ця сталь відноситься до «напів нержавіючих», і за своєю стійкістю до корозії займає проміжне положення між нержавіючими і вуглецевими сталями. Тобто вона не кородує так стрімко, як вуглецеві («іржавіючі») сталі, але й у вологому середовищі ніж з D2 зберігати не рекомендується. Втім, тут немає нічого складного: просто протирайте ножа насухо після роботи і стежте, щоб усередині ящика або чохла в якому ви його зберігаєте не було мокро.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Карбон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | картонна упаковка |
| Довжина колодки | 123 мм |
| Марка стали | D2 |
| Маса, г | 207 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 59-61 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 445 ₴






